B43501B5227M000
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B5227M
B43501B5227M000 Hakkında
EPCOS B43501B5227M000, 220 µF kapasitesi ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile güç kaynakları, amplifikatörler ve genel elektronik uygulamalarında kullanılır. 600 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 1.54 A @ 100 Hz'dir. ±20% tolerans ve 10000 saatlik ömür (85°C'de) ile endüstriyel ve tüketici elektronikleri için uygun bir bileşendir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V