B43501B5157M62
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B5157M62
B43501B5157M62 Hakkında
EPCOS B43501B5157M62, 150 µF kapasitanslı, 450V rated voltage'lı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in montajlı bu komponent genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 880mOhm ESR değeri ve 1.07 Ohm impedansı ile düşük frekans ripple akımı 1.14 A @ 100 Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, güç kaynakları, filtre devreleri ve destek elektroniği uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 880mOhm @ 100Hz
Impedance 1.07 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.14 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V