B43501B5107M82
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B5107M
B43501B5107M82 Hakkında
B43501B5107M82, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 100 µF kapasitesi ve 450 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ESR değeri 100 Hz'de 1.33 Ohm olup, 1.6 Ohm impedansa sahiptir. 85°C'de 10.000 saatlik yaşam ömrüne sahip olan kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 860 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.33Ohm @ 100Hz
Impedance 1.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 860 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V