B43501B3227M60
CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B3227M60
B43501B3227M60 Hakkında
EPCOS B43501B3227M60, 220 µF kapasiteli 385V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 300 mOhm ESR ve 490 mOhms impedans değerleriyle 100 Hz'de 1.4 A ripple akımı taşıyabilir. -40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında 10000 saat ömür garantilidir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel DC filtrasyonu uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V