B43501B277M87
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B277M87
B43501B277M87 Hakkında
EPCOS B43501B277M87, 270 µF kapasitanslı, 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 490 mOhm ESR ve 1.77 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.77 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V