B43501B277M62
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B277M
B43501B277M62 Hakkında
B43501B277M62, EPCOS (TDK) üretimi 270 µF kapasitanslı, 420V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile tasarlanan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10000 saatlik ömür garantisine sahip olan bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. 490mOhm ESR ve 1.77A ripple current kapasitesi ile, yüksek voltaj uygulamalarında stabil performans sağlar. ±20% tolerans aralığında, through-hole montajı destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.77 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V