B43501A9277M62
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A9277M62
B43501A9277M62 Hakkında
EPCOS B43501A9277M62, 270 µF kapasitesi ve 400 V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans, 250 mOhm ESR @ 100Hz ve 1.62 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtreleme, energy storage ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 3 pin snap-in konfigürasyonu hızlı kurulum ve bakım sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V