B43501A9187M60
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A9187M60
B43501A9187M60 Hakkında
EPCOS B43501A9187M60, 180 µF kapasitanslı, 400V rated voltage'lı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile PCB'ye kolaylıkla monte edilebilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 370 mOhm @ 100Hz ESR değeri ve 10000 saatlik yaşam süresi (85°C'de) ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında gücü yönetimi, filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. -40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığı ile geniş uygulama yelpazesine uygun, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 370mOhm @ 100Hz
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V