B43501A9107M87
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A9107M
B43501A9107M87 Hakkında
EPCOS B43501A9107M87, 100 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile +85°C arasında işletim sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 10000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanmakta, ESR değeri 100Hz'de 660 mOhm'dur. 790 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertör devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 660mOhm @ 100Hz
Impedance 1.06 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V