B43501A5686M80
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A5686M
B43501A5686M80 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43501A5686M80, 68 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 10000 saatlik yaşam süresi (85°C'de) sağlar. 100 Hz'de 1.95 Ohm ESR ve 650 mA ripple akımı özelliğine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.95Ohm @ 100Hz
Impedance 2.35 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V