B43501A567M82
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A567M
B43501A567M82 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43501A567M82, 560µF kapasitans değerine sahip 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu komponen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saat yaşam süresi sunar. 240mOhm ESR ve 2.93A ripple current özelliğiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ve through-hole montaj türüyle PCB tasarımlarına entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 290 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.93 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V