B43501A5477M82
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A5477M
B43501A5477M82 Hakkında
EPCOS B43501A5477M82, 470µF kapasitanslı, 450V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 10000 saat ömrü (85°C'de) sağlayan komponer, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 100Hz'de 2.7A ripple akımı kaldırma kapasitesine ve 280mOhm ESR değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V