B43501A5476M82
CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A5476M
B43501A5476M82 Hakkında
EPCOS B43501A5476M82, 47 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile güç elektronikleri, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı devre tasarımlarında kullanılır. ±20% toleranslı bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 510 mA ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında etkin olarak çalışır. 2.82Ω ESR değeri ile düşük direnç özellikleri sayesinde enerji kayıpları minimize edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.82Ohm @ 100Hz
Impedance 3.39 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V