B43501A5476M62
CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A5476M
B43501A5476M62 Hakkında
EPCOS B43501A5476M62, 47 µF kapasitansa sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 10000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. 100 Hz'de 510 mA ripple akımına ve 2.82 Ohm ESR değerine sahiptir. Güç kaynakları, konvertörler ve yüksek voltaj filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.82Ohm @ 100Hz
Impedance 3.39 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V