B43501A5397M87
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A5397M
B43501A5397M87 Hakkında
EPCOS B43501A5397M87, 390 µF kapasitansına ve 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. 10000 saatlik ömür süresi 85°C'de garantilidir. -40°C ile +85°C arasında çalışır. ESR değeri 340 mOhm (@100Hz) ve 2.3 A ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel ekipmanlarda yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 340mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V