B43501A5337M80
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A5337M
B43501A5337M80 Hakkında
EPCOS B43501A5337M80, 330 µF kapasitanslı ve 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekans ripple akımı uygulamalarında kullanılır. 400 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de işletilmeye uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanır. ±20% tolerans aralığında ve 2.1 A ripple akımı kapasitesi ile endüstriyel ve ticari elektronik uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V