B43501A5337M002
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A5337M
B43501A5337M002 Hakkında
EPCOS B43501A5337M002, 330 µF kapasitanslı, 450V nominal geriliminde çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial konfigürasyonda snap-in montajı için tasarlanmış bu kondansatör, 10.000 saat ömürlü (85°C'de) ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 400 mOhm ESR ve 490 mOhm impedans değerleriyle 100 Hz'de 2.1 A ripple akım taşıyabilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu komponent, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Part obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V