B43501A477M67
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A477M
B43501A477M67 Hakkında
EPCOS B43501A477M67, 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipi ile PCB'ye dikey montajı yapılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat yaşam süresi garanti eder. 100Hz'de 280mOhm ESR değeri ile AC filtre, güç kaynakları ve genel amaçlı elektronik devreler için uygun bir çözümdür. 2.58A ripple current kapasitesi sayesinde AC filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.58 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V