B43501A3686M80
CAP ALUM 68UF 20% 385V SNAP
B43501A3686M
B43501A3686M80 Hakkında
B43501A3686M80, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 68µF kapasitansı ve 385V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 980mOhm ESR değerine ve -40°C ile 85°C arasında çalışabilecek geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 10.000 saatlik çalışma ömrü sağlayan bu bileşen, düşük frekans ripple akımına karşı 610mA kapasitesi bulunmaktadır. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 980mOhm @ 100Hz
Impedance 1.56 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V