B43501A337M87
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A337M
B43501A337M87 Hakkında
EPCOS B43501A337M87, 330 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegre edilebilir. 10000 saat ömür ömrüne sahip 85°C sıcaklıkta, -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışmaktadır. 400 mOhm ESR ve 1.96 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, inverter devreleri, motor sürücüleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.96 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V