B43501A3157M87
CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A3157M87
B43501A3157M87 Hakkında
EPCOS B43501A3157M87, 150 µF kapasitanslı, 385 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile doğrudan PCB'ye monte edilir. 100 Hz'de 440 mOhm ESR ve 710 mOhms impedans değerlerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. 85°C'de 10.000 saat ömür garantisi ile uzun vadeli işletme sağlar. -40°C ile +85°C arasında çalışır. 1.1 A ripple current kabiliyeti bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 440mOhm @ 100Hz
Impedance 710 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V