B43501A3107M62
CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
B43501A3107M
B43501A3107M62 Hakkında
EPCOS B43501A3107M62, 100µF kapasitanslı, 385V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 660mOhm ESR değerine ve 790mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10.000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 660mOhm @ 100Hz
Impedance 1.06 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V