B43501A277M67
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A277M
B43501A277M67 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43501A277M67, 270µF kapasitanslı ve 420V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, snap-in montaj tipinde tasarlanmış olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 10.000 saat ömür sağlar. 100Hz'de 490mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci sunar. 1.62A ripple akım yeteneği ile 100Hz'de veri işleme, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. ±20% toleranslı ve polar yapıdadır. Through-hole montaj özelliği, geleneksel PCB tasarımları için uygun hale getirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V