B43501A227M62
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A227M
B43501A227M62 Hakkında
EPCOS B43501A227M62, 220 µF kapasitanslı, 420 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek voltajlı endüstriyel sistemlerde kullanılır. 85°C'de 10.000 saat ömür süresi ile uzun vadeli güvenilirlik sağlar. -40°C ile +85°C arasında çalışır. 100 Hz'de 600 mOhm ESR ve 1.41 A ripple current kapasitesi ile voltaj stabilizasyonu ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.41 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V