B43501A2188M000
CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A2188M
B43501A2188M000 Hakkında
EPCOS B43501A2188M000, 1800µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipiyle panel ve PCB uygulamalarında kolaylıkla kullanılabilir. ±20% toleranslı kapasitans değeri, 55mOhm ESR ve 5.12A ripple akımı ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100Hz
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V