B43501A157M80
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A157M
B43501A157M80 Hakkında
B43501A157M80, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 150 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal voltaj değeri ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-In radyal kutuya sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisi verir. 100 Hz'de 880 mOhm ESR ve 1.08 A ripple current kapasitesi ile yapılandırılmıştır. ±20% tolerans içindedir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 880mOhm @ 100Hz
Impedance 1.07 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.08 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V