B43501A157M60
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A157M
B43501A157M60 Hakkında
EPCOS B43501A157M60, 150 µF kapasitansına sahip 420V değerli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransı ile belirlenen kapasitans değeri, 880mOhm ESR (100Hz'de) ve 1.07 Ohm impedans değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilen komponent, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100Hz'de 1.08A ripple akım toleransına sahip olan bu kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, invertör devreleri ve filtering uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 880mOhm @ 100Hz
Impedance 1.07 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.08 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V