B43501A1337M000
CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A1337M
B43501A1337M000 Hakkında
EPCOS B43501A1337M000, 330 µF kapasitanslı, 160 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial konfigürasyonda snap-in montaj türüne uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bu bileşen, 100 Hz'de 350 mOhm ESR değerine ve 1.43 A ripple akım özelliklerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi alanlarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montajı ile PCB'lere direkt lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V