B43501A1228M82
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A1228M
B43501A1228M82 Hakkında
EPCOS B43501A1228M82, 2200 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türüne sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 55 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımında 5.81 A dayanıma sahiptir. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığında 10000 saat ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ve Through Hole montaj tipi ile güç kaynakları, filtreleme, ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100Hz
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V