B43501A1228M80
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A1228M
B43501A1228M80 Hakkında
B43501A1228M80, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 2200 µF kapasitanslı, 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal monajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 55 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar ve 5.81 A ripple akımına dayanıklıdır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransla üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve DC-DC dönüştürücüler gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100Hz
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V