B43501A1227M62
CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP
B43501A1227M
B43501A1227M62 Hakkında
B43501A1227M62, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 220 µF kapasitansla alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V dereceli gerilim değeriyle, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can - Snap-In montaj tipinde, 3 bacaklı paket konfigürasyonuna sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 85°C'de 10.000 saat ömür garantisi verir. 100 Hz'de 1,1 A ripple akım kapasitesi ile endüstriyel güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 530mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V