B43501A1108M67
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A1108M
B43501A1108M67 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43501A1108M67, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltajda çalışmak üzere tasarlanmıştır ve ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montajlı radial can tipi snap-in pakette sunulur. 100 Hz'de 3.12 A ripple current kapasitesi ve 120 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtreleme, güç düzeltme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V