B43501A1108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A1108M
B43501A1108M000 Hakkında
EPCOS B43501A1108M000, 1000 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100 Hz'de 120 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 3.12 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole baskı kartlarına standart radial bağlantılarla monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V