B43501A0277M000
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A0277M
B43501A0277M000 Hakkında
EPCOS B43501A0277M000, 270 µF kapasitansı ve 420 V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygundur. 100 Hz'de 490 mOhm ESR ve 1.62 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve yüksek voltaj devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V