B43501A0227M002
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A0227M
B43501A0227M002 Hakkında
EPCOS B43501A0227M002, 220 µF kapasitansı ve 420 V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paket tipinde, through-hole montajı için uygundur. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C sıcaklıkta 10000 saatlik ömür süresine sahip olan bu kondansatör, 600 mOhm ESR @ 100Hz ve 1.41 A ripple current @ 100 Hz değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, UPS sistemleri ve endüstriyel donanımlarda yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.41 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V