B43501A0127M000
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501A0127M
B43501A0127M000 Hakkında
EPCOS B43501A0127M000, 120 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tasarımı ile through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans ve 1.11 Ohm ESR (100Hz'de) özellikleriyle genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 10000 saatlik ömür süresine sahiptir. 100Hz'de 940 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, doğrultma devreleri ve filtre uygulamalarında tercih edilir. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.11Ohm @ 100Hz
Impedance 1.33 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 940 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V