B43484A9688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43484A9688M
B43484A9688M000 Hakkında
EPCOS B43484A9688M000, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile yüksek güç uygulamalarında kullanılan vidalı terminal (screw terminals) bağlantılı şasiye montajlı bir kondansatördür. 18 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özellikleri gösterir. 100 Hz'de 17.2 A ripple akım taşıyabilen bu kondansatör, endüstriyel psi, enerji dönüştürücüleri, UPS sistemleri ve güç kaynakları gibi genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 23 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 17.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V