B43484A5478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43484A5478M
B43484A5478M000 Hakkında
EPCOS B43484A5478M000, 4700 µF kapasitansı ve 450V çalışma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile sabit montaja uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 23 mOhm ESR değeri ve 14.4 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel motorlar ve genel amaçlı elektrik devreleri uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve aktif parça statüsüne sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 100Hz
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 14.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V