B43464A4109M000
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43464A4109M
B43464A4109M000 Hakkında
EPCOS B43464A4109M000 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 10000 µF kapasitans ve 350V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminaline sahip radyal kutu paketi ile sunulan bu komponent, düşük ESR değeri (12 mOhm @ 100Hz) sayesinde güç kaynakları, konvertörler, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahip kondansatör, 22.4 A ripple akımı kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve 15 mOhm impedans değeri ile istikrarlı performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 22.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V