B43458A9129M000
CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43458A9129M
B43458A9129M000 Hakkında
EPCOS B43458A9129M000, 12000 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis monte edilebilir. 8 mOhm ESR değeri ve 31 A ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, güç dönüştürücüler ve endüstriyel uygulamalarda etkin filtre ve enerji depolama işlevini yerine getirir. -40°C ile 85°C arasında çalışır, 12000 saatlik yaşam süresi 85°C'de sağlanır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 31 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V