B43457A5158M000
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43457A5158M
B43457A5158M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43457A5158M000 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 1500 µF kapasitans ve 450 V rated voltage ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılan bir komponenttir. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu tasarımı bulunmaktadır. 120 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de düşük empedans sağlar. 100 Hz'de 5.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan komponent, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi verilen güç kaynakları, enerji depolama ve genel amaçlı devre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Bileşen obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V