B43457A4568M
CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43457A4568M
B43457A4568M Hakkında
EPCOS B43457A4568M, 5600 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ve ±20% toleransa ile tasarlanmıştır. Vida terminalli şasi montajı, radial can paketinde sunulmaktadır. ESR değeri 100Hz'de 21mOhm, ripple current kapasitesi 100Hz'de 11.3A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalar, filtre devreleri, enerji depolama ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V