B43457A1338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43457A1338M
B43457A1338M000 Hakkında
B43457A1338M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, 10000 saat ömür garantisine sahip olup 85°C sıcaklıkta çalışabilir. Chassis ve stud mount tipi vidalı terminal bağlantılarıyla sunulan bu komponent, ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığını destekleyen polar yapısı, güç kaynakları, düzeltici devreleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. Ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V