B43456A9688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43456A9688M
B43456A9688M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43456A9688M000, 6800 µF kapasitansına ve 400V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile şasi montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 12000 saatlik ömür sunan bu kondansatör, 11 mOhm ESR ve 100 Hz'de 19 A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve filtre devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan ürün, endüstriyel ve elektronik ekipmanların destek kondansatörü olarak hizmet verir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 19 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V