B43456A5568M000
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43456A5568M
B43456A5568M000 Hakkında
EPCOS B43456A5568M000, 5600 µF kapasitanslı, 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 23 mOhm ESR değeri ve 17 A ripple current kapasitesi ile güç kaynağı, invertör ve endüstriyel elektronik devrelerinde genel amaçlı filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ~ 85°C işletim sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 12000 saat ömür garantisi sunur. Part status olarak yeni tasarımlara tavsiye edilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V