B43455C4338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43455C4338M
B43455C4338M000 Hakkında
EPCOS B43455C4338M000, 3300 µF kapasitansına ve 350V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C'de 10000 saatlik ömür süresi, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve ±20% tolerans sınıfı içerir. 100 Hz'de 32 mOhm ESR ve 8.1 A ripple akımı özellikleri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 32mOhm @ 100Hz
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 8.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V