B43455B4478M003
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43455B4478M003
B43455B4478M003 Hakkında
EPCOS B43455B4478M003, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Chassis mount tipi vida terminalleri ile sabitlenir. ±20% tolerans ve 10000 saatlik ömrü (85°C'de) ile genel amaçlı elektronik devrelerinde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. 30 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 10.2 A@100Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında stabil çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 10.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V