B43455B1109M000
CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43455B1109M
B43455B1109M000 Hakkında
EPCOS B43455B1109M000, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile tasarlanmış olan bu komponenti, chassis mount şekilde screw terminal bağlantısı ile kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama için kullanılan bu polar kondansatör, arzu edilen büyük kapasitans değerleri gerektiren elektrik devrelerinde tercih edilir. Şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V