B43455A5828M000
CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43455A5828M
B43455A5828M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43455A5828M000, 8200 µF kapasitansı ve 450V rated gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tasarımı ile endüstriyel uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile genel amaçlı kullanımlara uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışır. 100 Hz'de 24 mOhm ESR ve 18 A ripple current özellikleri bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. Parça obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V