B43455A5688M7
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43455A5688M
B43455A5688M7 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43455A5688M7 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 6800 µF kapasitans ve 450V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi monte tipinde vida terminalleri ile montajlanabilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10000 saat 85°C ömür garantisi, düşük ESR değeri (16 mOhm @ 100Hz) ve yüksek ripple akımı kapasitesi (15.7A @ 100Hz) ile enerji dönüştürme, güç kaynakları ve filtreleme devreleri başta olmak üzere gücü gerektiren elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 15.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V